Naše dámy se usmívají.
Protože je práce u nás baví.

Jaké jsou naše největší benefity?

Být pánem svého času
Jana M.

„Nejvíce mi vyhovuje možnost sama si zvolit, jak často chci pracovat, a ve které lokalitě mám své stálé zákazníky. Nemusím nikam složitě dojíždět a bez problémů stíhám i péči o rodinu.“

Spravedlivá a vysoká výplata
Karolína P.

„Jak se říká „za poctivou práci poctivá odměna“ a konečně se tím můj zaměstnavatel opravdu řídí. U úklidu se občas zapotím, ale odměnou je mi 140 Kč na hodinu a výplata dvakrát měsíčně. O tom jsem si dříve mohla nechat jen zdát.“

Řádná pracovní smlouva
Monika H.

„Kdysi jsem pro jednu agenturu pracovala na černo a do dnešního dne mi nezaplatili, co slíbili. Jsem ráda, že tady mám spolupráci krytou řádnou pracovní smlouvou, a že je vše transparentní a legální.“

Přátelské jednání a lidskost
Michaela L.

„Našla jsem místo, kde se mnou nezachází jako s kusem hadru a kde pro nikoho nejsem obyčejná uklízečka. Jsem dáma na úklid a ten rozdíl je obrovský. Holky z kanceláře jsou vždy na příjmu, když si nevím rady a berou mě jako součást týmu.“

Jak hodně můžete pracovat?

Práce na částečný úvazek

U nás nevadí, pokud studujete, máte doma malé dítě nebo už někde pracujete. Sama si určíte, které dny máte volnější, kolik času úklidu můžete věnovat a my vám podle toho přiřadíme vhodného zákazníka.

Práce na plný úvazek

Pokud se chcete stát profesionálkou na plný úvazek, jsme připraveni se o vás postarat. Při takové formě vytížení doporučujeme mít zřízený Živnostenský list a nebojte se, pokud nevíte, co to obnáší. Dostanete všechny informace a naše účetní vám udělá i daňové přiznání.

Kde vám najdeme zákazníky?

V místě vašeho bydliště

Ačkoliv je cestování přes celé město ideální příležitost ke čtení dobré knížky, je to zároveň ztracený čas, který můžete strávit s rodinou nebo přáteli. O tento vzácný čas vás nechceme okrádat, a proto vám zákazníky najdeme v lokalitě, kterou máte svému bydlišti nejblíže.

Jiná lokalita

Nechcete-li pracovat v okolí svého bydliště, ale například v okolí vaší vysoké školy nebo druhé práce, nebo pokud se přestěhujete – nic se neděje. Zákazníky dostanete vždy tam, kde si sama řeknete.

Jaké osobnosti u nás pracují?

1. PEČLIVÉ

Smetí zametené pod skříň není překvapení, které zákazníkům doma necháváme. Máme cit pro detail.

2. USMĚVAVÉ

Zeptat se zákazníka, jaký má den nebo mu pochválit nový účes, jsou drobnosti, kterými děláme radost.

3. DOCHVILNÉ

Nepřijít pozdě ani příliš brzy, jednoduše přijít včas je projev respektu, zdvořilosti a naše nejlepší vizitka.

4. SPOLEHLIVÉ

Dáváme-li někomu důvěru být součástí něčí domácnosti, je to někdo, kdo ctí soukromí, a na koho je opravdový spoleh.

Jak probíhá nábor do týmu?

1 Přátelský pohovor

Na neosobní škrobené schůzky zapomeňte, takovou cestou nejdeme. Pro nás je důležitá vaše osobnost, a proto všechny rozhovory vedeme v uvolněném a přátelském duchu. Zajímají nás nejenom vaše zkušenosti, ale také zájmy, ať víme, co máte ráda a čím vás případně potěšit.

2 Zaškolení

Nikoho nehodíme do provozu nepřipraveného, každé dámě věnujeme čas, aby se cítila pohodlně a plně připravená do terénu. Dostanete svůj osobní manuál a jsme vám plně k dispozici, pokud se setkáte s povrchem nebo problémem, se kterým si nevíte rady.

3 Nekončící péče

Podpisem smlouvy náš kontakt nekončí. Zajímáme se, zda jste u nás spokojená a budujeme mezi sebou intenzivní vztah. Každý nápad či tip na zlepšení se počítá, proto jsou vám dveře našich Karlínských kanceláří vždy s láskou otevřené.